Test Edilip Onaylananlar için Bir Kaldıraç

Ocak 2021

Daha fazla içerik için

Son yıllarda ABD’li tüketiciler büyük ulusal markalardan daha küçük, özel marka yiyeceklerin tarafına geçti. Bu trend pandemi sırasında tersine döndü. Yeni bir araştırma bulaşıcı hastalıklara karşı derin duygusal tepkilerin bu değişimi tetiklediğini öne sürüyor. Yıllar boyunca yapılan birçok araştırma, insanların bulaşıcı hastalıklara iğrenme ve kaçınma ile tepki verdiğini gösterdi: İnsanlar içgüdüsel olarak tehditten uzak durmak istiyor ve bu dürtü onları daha az alışveriş yapmaya ve daha az tüketmeye itebiliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: PAZARLAMA
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş