“Böyle Zamanlarda Tüketici Ürünleri Sektöründe Olmak Heyecan Verici”

Ocak 2021

Daha fazla içerik için

Dünyanın her noktasında yaşamı farklılaştıran, alışkanlıklarımızı sorgulatan ve halihazırda esmeye devam eden dönüşüm rüzgarlarını hızlandıran pandemi, hiç şüphesiz tüm sektörlere belirli ölçülerde etki etti. Hızlı tüketim ürünleri (FMCG) sektörüyse bu dönemde ortaya çıkan ihtiyaç ve beklentilere yanıt olarak etkinliğini ve tüketiciye sunduğu değer teklifini artırarak belki de hiç olmadığı kadar kritik hale geldi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KRİZ YÖNETİMİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş