Strateji Değiştirme Üzerine Tereddütler

Aralık 2014

Daha fazla içerik için

Eirian Chapman

Avrupalı ünlü bir iş adamı ve yüzyıllık perakendeci Emilia’nın yeni presidente’si Augustín Rey ve birkaç genç, spor bir otomobille İspanyol şehri Leon’a gidiyordu. Şirketin evrimini onlara birinci elden gösterecekti. Birkaç saat öncesindeyse yakın dostları Camilo ve Maria Veiga’yı eyaletin başkentinde bulunan evlerinde ziyaret etmiş, Emilia’nın satın alma stratejisini modernize etme ve zincirin eski moda mağazalarından bazılarını yeniden tasarlama planını heyecanla anlatmıştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş