“Deneyim Ekonomisinde” Talebi Artırmak

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Georgia Aquarium 2005 yılında açıldığında dünyanın en büyük akvaryumuydu. 8 milyon galondan fazla su içeren, 60 habitata yayılmış 120 bin hayvanı teşhir eden akvaryumu ilk yılında 3,5 milyondan fazla kişi ziyaret etti. Satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Carey Rountree şöyle diyordu: “Hiçbir pazarlama yapmamıza gerek kalmadı. Kapıyı kapasanız, insanların bacadan girdiği bir vakaydı.” O kadar çok talep vardı ki biletler salt rezervasyonla satılıyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş