Yeşil Bir İyileşme Mümkün

Aralık 2020

Daha fazla içerik için

Mevcut ekonomik sistemlerin üzerine inşa edildiği temeller, kısa vadeli kâr odaklılığı ve alışılagelmiş büyüme anlayışı bizi bu noktadan daha ileriye götürmeyecek. Nitekim geçtiğimiz aylar bize Covid-19 gibi krizlerin bir başlangıç veya son olmadığını ve doğayla uyum içinde yaşamadığımız, ekonomik ve sosyal sistemlerimizi bu yönde evriltmediğimiz sürece bu tür krizlerin çeşitlenerek artacağını gösterdi. Neyse ki, iyi bir haber var: Kurumlar ve bireyler, doğal hayatı korumaya dair her geçen gün daha fazla çaba ortaya koyuyor. Ancak gerçek çözüm hızlı ve kolektif adımlar atmaktan geçiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş