Daha fazla içerik için

Finansal getiriyi temel alan iş gerekçesi kurullarda daha yüksek çeşitliliğin şirkete ve bileşenlerine kattığı değeri ortaya koyar.” “Tüm organizasyonel seviyelerde gerçek anlamda çeşitliliği yüksek bir işgücü oluşturmak yıllar geçtikçe daha da mantıklı görünüyor… Pek çok araştırmanın ortaya koyduğu gibi finansal etkiye bakıldığında her şey çok açık.” “Bu fikri hayata geçirmek için ortaya koyulan iş gerekçesi çok açık: Masada kadınlar olduğunda tartışma zenginleşiyor, karar verme süreci iyileşiyor ve organizasyon güçleniyor.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: ÇEŞİTLİLİK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş