Yeni Rolünüzde Hızla Başarıya Ulaşın

Kasım 2021

Daha fazla içerik için

Julie Anand , Damon Sauer

Terfi, farklı bir şirkete geçiş veya mevcut işinizde yeni bir zorlu işle görevlendirilme gibi rol geçişleri, hem kariyeriniz için itici güç olabilir hem de size büyüme ve gelişme fırsatı sunar. Yapılması gerekenler en baştan bellidir: Deneyiminizi ve yeteneğinizi bu role en uygun şekilde kullanmanız, hiyerarşideki (buna raporladığınız yöneticiniz de dahil) yerinizi kabul ettirmeniz ve potansiyelinizi göstermek için ilk aylarda birkaç büyük başarı elde etmeniz gerekir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş