Hayatımız İş: Danielle Steel

Kasım 2021

Daha fazla içerik için

Kariyerinin başından beri yanından ayırmadığı Olympia daktilosuyla yazan Steel, 170 romana imza atmış bir isim. Eve Dönüş isimli çıkış eserini yazarken dokuz çocuğundan ilki henüz emekleme dönemindeydi. Diğer eserlerinin çoğunu da genelde çocukları okuldayken veya uyurlarken ve her bir kitap için birden fazla taslak oluşturarak yazdı. Son kitabının adı Flying Angels. Çok satanlar arasında sıklıkla yer alan Steel, popülerliğinin nedeninin “bizlere acı veren ve bizi korkutan” konularda yazarken karakterlerine sürekli “güvenli limanlar oluşturması ve umut vadetmesi” olduğunu vurguluyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: PSİKOLOJİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş