Daha fazla içerik için

Chad Kirkland

2014 yılı Ekim’inde bir gün ofisime geldiğimde otopark alanında itfaiye araçlarının olduğunu gördüm. Bir önceki toplantımızda önemli bir duyuru yapmıştım: Kısa bir süre önce CEO’luk görevini üstlendiğim bu Oregon merkezli pişirme ekipmanları şirketinin lojistik ve depo bölümlerinin kapatılmasına ve bu süreçlerin UPS’e outsource edilmesine karar vermiştik. Bu karar stratejik açıdan oldukça gerekliydi ve işten çıkarmak zorunda kaldığımız kişilere cömert bir tazminat paketi ve başka yerde işe girme konusunda destek önermiştik. Tüm bunlara rağmen haber pek de iyi karşılanmadı. O gün otoparka geldiğimde büyük kamyonlarımızdan birinin yandığını gördüm. Bundan kimin sorumlu olduğunu bilmiyorduk fakat bir kundaklama olayı olduğu açıktı

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş