Daha fazla içerik için

Neredeyse her gün bir şirket yeni bir sürdürülebilirlik taahhüdü ilan ediyor ya da insanlara ve gezegene nasıl yardım ettiği konusunda bir reklam kampanyası başlatıyor. Bu inisiyatiflerin pek çoğu köklü ya da komşu pazarlardaki ürün ve operasyonları iyileştirmeye ya da daha çeşitli bir ürün yelpazesiyle yeni pazarlara açılarak sürdürülebilirlik getirileri elde etmeye odaklanıyor. Bu da çoğu yöneticinin aşina olduğu o klasik “nerede oynamalı/nasıl kazanmalı” stratejisinin bir çeşidi. Sürdürülebilirlik alanında yeni bir cephe olarak markaların süreklilik gösteren bir etki elde etmek için müşterilerle aktif işbirliği yapması yaklaşımını benimseyen yönetici sayısıysa az.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş