Daha fazla içerik için

Maria Corte

Ve nasıl evet diyeceğinizi... Şirketler farklı fonksiyonlardan çalışanların katılımına ve işbirliğine daha odaklı çalışmaya başlayıp tepeden aşağıya yönetimden hesap verebilirliğin pek de belirgin olmadığı dolaylı raporlamaya geçtiğinde işler karmaşık bir noktaya geldi. Birçoğumuz gelen istekleri gün boyunca cevaplandırıyoruz. Bu istekler yalnızca yöneticiler veya ekip üyelerinden değil aynı zamanda organizasyon şemasında bulunan “iç müşteriler”den geliyor. Bunlara ek olarak dış paydaşlar, aile, arkadaşlar, tanıdıklar ve bazen tamamen yabancı kişiler isteklerde bulunuyor. İstekler toplantılarla, Zoom ekranlarıyla, telefonla, e-postayla ve anlık iletilerle önümüzde belirmeye devam ediyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KENDİNİ YÖNETMEK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş