Daha fazla içerik için

Alice Mann

Şirketler, artık mecburiyet haline gelen ve ayırıcı bir özellik olmaktan çıkan dijitalleşmenin adeta bir takıntıya dönüştüğü dünyamızda rekabet avantajı yakalamak için uğraşırken, liderlerinden ihtiyaç duydukları şeylerin de değişmekte olduğunu fark ediyorlar. En üst kademelerdeki çalışanların, şirketin dünyadaki yerini yeniden kurgulayabilmesi ve daha iddialı bir hedefe doğru dönüşüme liderlik etmesi gerekiyor. Tüm bunlar, yöneticilerin yalnızca bireysel olarak değil, kolektif anlamda da şirketi yönetme ve yönlendirme biçimlerinin kökten değişmesi anlamına geliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş