Hayatımız İş: Alex Banayan

Mart 2024

Daha fazla içerik için

Dünyanın önde gelen iş insanları ve sanatçılarının başarıyı nasıl yakaladıklarını anlamayı amaçlayan Alex Banayan’ın uluslararası çok satanlar listesine giren kitabı Üçüncü Kapı, geçtiğimiz haftalarda Türkçede de yayınlandı. Bill Gates, Steven Spielberg gibi isimlerin ilham dolu hikâyelerini aktaran Üçüncü Kapı, aynı zamanda ABD’de 30 yaş altı en genç girişimcilerden biri seçilen ve Nike, Google, Ban of America gibi firmalara danışmanlık veren Banayan’ın kendi yolculuğunu da anlatıyor. Banayan ile girişimcilik ruhu, başarı zihniyeti ve hikâye anlatıcılığı üzerine konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş