Dönüşümü Farklı Biçimlerde Kucaklamak

Nisan 2024

Daha fazla içerik için

Geçtiğimiz yıldan bu yana, giderek daha fazla sayıda yapay zekâ odaklı makalelere yer veriyoruz. Bunun nedenlerinden biri hiç kuşkusuz, yapay zekânın iş dünyasında yaratması beklenen büyük dönüşüm ve verimlilik artışı. Ancak bugüne dek çoğu kez, yapay zekâ teknolojilerinin yarattığı potansiyelden ve kapasitesinden söz ettik. İş fonksiyonları ve sektörlerde “gerçek” ya da “kayda değer” etki yaratan uygulamaları ise yeni yeni görmeye başlıyoruz. Bu sayımızın kapağına taşıdığımız Spotlight dosyamızda işte bu farklı uygulamalara dikkat çekmeye çalıştık. Dosyamız, inovasyon süreçlerinde sistemin nasıl kullanabileceği, tedarik zinciri yönteminde nasıl bir etki yaratabileceği, ağır makine üretimi yapan imalat şirketlerini yalnızca endüstriyel üretime odaklanmaktan çıkararak bir teknoloji şirketine nasıl dönüştürebileceği konusunda çok ilginç uygulamaları gözler önüne seriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş