Yapay Zeka Temelli Sağlık Teknolojileri Doktorların İş Süreçlerini İyileştirecek

Aralık 2021

Daha fazla içerik için

Covid-19 pandemisiyle birlikte değer odaklı bir sağlık altyapısının varlığı her zamankinden fazla önem taşımaya başladı. Pandemi toplumun sağlık algısında önemli değişimler yaratırken, kişilerin sağlık hizmetlerine erişim isteği de günden güne artıyor. Bu konudaki farkındalığın yükselmesi sağlık sektöründeki dijitalleşme sürecini de hızlandırdı. Sağlık kuruluşları bir yandan hastaların kişiselleştirilmiş taleplerine en etkin şekilde yanıt vermeye çalışırken bir yandan da doktorlar ve sağlık çalışanlarının en verimli ve güvenli şekilde çalışabilmeleri için gerekli altyapıyı sağlamaya odaklanıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş