Yapay Zeka Çağında Müşteri Deneyimi

Mart 2022

Daha fazla içerik için

Brinks, zırhlı araç filosuyla meşhur 163 yıllık bir güvenli lojistik firması. Daha az bilinen, bağımsız kardeş şirketi Brinks Home ise Brinks’in lisanslı markası. Dallas merkezli Brinks Home akıllı ev teknolojisi alanında faaliyet gösteriyor ve Brinks ile eş değerde marka bilinirliğine ulaşmak için mücadele ediyor. Müşterilerin daha aşina olduğu ADT, Google Nest ve Ring’e ait sistemlerle rekabet halinde ve sektör analistlerinden ve müşterilerinden mükemmel yorumlar almasına rağmen pazar payı sadece yüzde 2. Ancak Brinks Home’un sahip olduğu sistemler bugüne kadar ürünlerin kullanıma dair çok miktarda bilgi üretmiş durumda; çağrı merkezleri, geçmişten günümüze müşterilerin gerçekleştirdiği işlemler hakkında çok sayıda veri biriktirdi ve saha temsilcileri, şirketin faaliyete geçtiği 1994 yılından bu yana rekabetçi veriler toplamaya devam ediyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş