Uzun Soluklu İşbirliklerinin Sırrı

Aralık 2019

Daha fazla içerik için

Mária Švarbová

Çalışanları birlikte daha verimli çalışabilmeleri konusunda eğitmek için altı yeni yaklaşım... Herhangi bir lidere kuruluşunun işbirliğine değer verip vermediğini sorun, kendinden emin bir “evet” cevabı alacaksınız. Firmanın işbirliğini artırma stratejilerinin başarılı olup olmadığını sorun. Bu kez farklı bir cevap alabilirsiniz. Kısa süre önce büyük bir ilaç firmasından bir yönetici “Beklediklerimizin gerçekleşmesini sağlayacak bir değişim yaşanmayacak gibi görünüyor” dedi. Konuyla ilgili görüştüğüm düzinelerce liderin çoğu benzer hayal kırıklıklarından dem vurdu: Çok fazla umut ve çaba, buna değecek pek az sonuç.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş