Daha fazla içerik için

İşletme liderleri yapay zekâ dünyasındaki son gelişme olan üretken yapay zekâyı ne kadar ciddiye almaları gerektiğini anlamakta zorlanıyorlar. Üretken yapay zekâ bir yandan müzik, konuşma, metin, görüntü ve video gibi yeni içerikler yaratma konusunda nefes kesici bir yetenek sergiledi ve şu anda kod yazmak, doktorların hastalarıyla etkileşimlerini yazıya dökmek ve insanların bir müşteri ilişkileri yönetim sistemiyle sohbet etmesini sağlamak gibi hizmetler için kullanılıyor. Öte yandan, bu teknoloji mükemmel olmaktan uzak. Bazen çarpıtılmış veya tamamen uydurma çıktılar üretiyor. Ayrıca gizlilik ve telif hakkı konularında da sorunlu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş