Çalışanların Üretken Yapay Zekâyla Başarılı Olmalarına Yardımcı Olmak

Kasım 2023

Daha fazla içerik için

Yeni teknolojilerin benimsenmesiyle ilgili tek bir evrensel kanun olsaydı şu olurdu: İnsanlar dijital araçları sizin tam olarak öngöremediğiniz ya da kontrol edemediğiniz şekillerde kullanacak. ChatGPT ve Bard gibi büyük dil modellerinden (BDM) faydalanan üretken yapay zekâ temelli teknolojilerin ortaya çıkışı, her türden organizasyondaki liderler için kritik bir soru doğuruyor: Çalışanların parmaklarının ucundaki beceriler sürekli değişirken ve bu değişimlerin etkileri öngörülemezken çalışanları nasıl yönetebilirsiniz?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş