“Sürdürülebilirlik Bilincini Odağa Alıyoruz”

Kasım 2023

Daha fazla içerik için

Neredeyse bir asırlık geçmişi olan ve bugün ülkemiz otomotiv sektöründeki üretimin yaklaşık yarısını gerçekleştiren Koç Topluluğu Otomotiv Grubu, yalnızca Türkiye’de değil, gerçekleştirdiği ihracatla dünyada da önemli bir oyuncu. Önümüzdeki süreçte batarya ve elektrikli bileşen dahil tedarik süreçleri, ekosistem işbirlikleri, dijitalleşme ve jeopolitik kümeleşmelerin otomotiv sektöründe belirleyici olacağına dikkat çeken Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Haydar Yenigün, bu kapsamda yalnızca teknoloji yatırımları ve ürün geliştirmeye değil, tüm bu çalışmaları sürdürülebilirliği temel alarak gerçekleştirmenin kendileri için önemine değiniyor. Yeni dönemin belirsizliklerle dolu olduğuna da vurgu yapan ve “Gençlerle beraber ortaya koyacağımız sistemin her türlü darboğaza anlık olarak cevap verebilecek esneklikte olması gerekiyor” diyen Yenigün ile endüstrinin değişen dinamikleri, mobilite ekosistemi ve topluluğun stratejik yol haritası üzerine konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş