TAV İşletme Hizmetleri CEO’su ile Müşteri Odaklı Yönetimle Değer Yaratmak Üzerine…

Eylül 2022

Daha fazla içerik için

Bundan 25 yıl önce, TAV Havalimanları Holding’in ilk kuruluş döneminde hedefler çok netti. Havalimanı işletmeciliğinde operasyonel olarak bölgesel, finansal olarak küresel bir marka olmak. Biz de TAV İşletme Hizmetleri olarak 2005 yılında havalimanlarındaki reklam alanlarını ve ticari alanları yönetmek; lounge, karşılama ve uğurlama hizmetleri sağlamak amacıyla kurulduk. 2014’e geldiğimizde bu hedeflere ulaşılmıştı. Ardından holdingin o dönemde uyguladığı strateji ile iştirak şirketleri TAV Havalimanları’nın işlettiği havalimanlarının ötesinde de büyümeye odaklandılar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş