Tasarımla Dönüşen Bir Kültür

Kasım 2019

Daha fazla içerik için

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, şirketin merkezine insanı koyan, teknolojiyle şekillenen ve tasarım anlayışıyla farklılaşan dönüşüm sürecini Harvard Business Review Türkiye’ye anlattı.Hızla hayatımıza giren teknolojik gelişmeler ve değişen müşteri ihtiyaç ve beklentileri, her sektörde olduğu gibi bankacılık ve finans sektöründe de dönüşümü kaçınılmaz kılıyor. Akbank bu dönüşümün hızına uyum sağlamaya ve her gün daha fazla değer yaratmaya çalışan köklü şirketlerden. İşte bu görüşmeden öne çıkanlar…

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: TASARIM
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş