Pazarlamada Değişmeyen Tek Şey: İnsan

Nisan 2020

Daha fazla içerik için

Türkiye’de uluslararası pazarlama kavramının anlaşılması ve gelişmesine çok önemli katkılar sağlayan iş insanı Cem Kozlu’nun, ilk kez 1982 yılında yayınlanan Uluslararası Pazarlama İlkeler ve Uygulamalar kitabı yıllar içinde birçok şirkete ve birçok pazarlama profesyoneline ilham veren çok değerli bir kaynak oldu. Bu kült eseri Boğaziçi Üniversitesi’nden Hüseyin Karaca’nın desteğiyle güncelleyen Kozlu dijitalleşen dünyada uluslararası pazarlama yolculuğuna yeni bir ışık tutuyor. HBR Türkiye olarak Kozlu’yla başarılı kariyeri ve kitabı hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş