Pandemi Döneminde Güven Tesis Etmek

Temmuz 2020

Daha fazla içerik için

Yeni yapılan bir araştırma mevcut krizde ekipleriyle ilgilenen ve bu çabalarını şeffaf bir şekilde gösteren şirketlerin tüketicileriyle olan ilişkilerini güçlendirdiğini ortaya koydu. Bu sonuç mevcut krizle beraber ortaya çıkan, hastalık izni politikaları ve diğer iş güvenceleri gibi problemler düşünüldüğünde özellikle önem kazanıyor. Araştırmacılar Dominik Cumhuriyeti merkezli giyim şirketi Alta Gracia’ya odaklandıkları bir saha deneyi düzenledi. Alta Gracia’nın, geçindirebilecek maaş denen bir sistemi kullandığı biliniyor. Bu durumda Alta Gracia çalışanları, Dominik Cumhuriyeti’ndeki asgari ücretin üç buçuk katından daha fazla maaş alıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş