Öz Şefkat Sizi Daha İyi Bir Lider Yapar

Nisan 2024

Daha fazla içerik için

Liderlerin; hayatlarını ve geçim kaynaklarını önemli ölçüde etkileyecek kritik iş kararları alırken korkuya, şüpheye ve eleştiriye kapılmaları anlaşılır bir durumdur. Fakat belirsizlik dolu, yıkıcı anlarda asıl gereken zihin açıklığı, duygusal denge, azim ve öngörüdür. Kendinden şüphe etme ve aciz hissetme durumunu geride bırakıp eyleme geçme evresine geçmek için genellikle yanlış algılanan bir beceriye ihtiyacınız vardır: öz şefkat. Duygusal zekâ ve etkili liderlik alanlarında öz şefkat konusunda binlerce lideri eğitmiş, tecrübeli kişiler olarak bu önemli beceriyi geliştirmenize yardımcı olacak bazı ipuçları ve teknikleri sizlerle paylaşmak isteriz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş