Hayatımız İş: Zeynep Bilgiç

Nisan 2024

Daha fazla içerik için

Her geçen gün yaygınlaşan freelance ekosistemi yeni çalışma dünyasında çalışanlara ihtiyacı olan özerklik, esenlik ve çeşitliliği sunuyor. Bu alana odaklanan Zeynep Bilgiç, kurumsal hayatta ve girişimi Workflex aracılığıyla edindiği tecrübelerden yola çıkarak çalışma modellerine dair yeni bir bakış açısı oluşturmayı hedefleyen kitabını yayınladı. Kendisiyle deneyimleri ve yeni kitabı “Madem Yeri ve Zamanı Geldi” üzerine konuştuk. Röportaj Begüm Tunç

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş