Organizasyonlar Neden Öğrenmiyor?

Kasım 2015

Daha fazla içerik için

Başarı, aksiyon alma, uyum sağlama ve işi uzmanlara emanet etme gibi geleneksel saplantılarımız sürekli gelişimi baltalıyor. HEMEN HEMEN TÜM LİDERLER REKABETÇİ KALMAK İÇİN GİRİŞİMLERİN HER GÜN ÖĞRENMESİ VE KENDİNİ GELİŞTİRMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜRLER. FAKAT KENDİNİ SÜREKLİ GELİŞİME ADAMIŞ OLAN ŞİRKETLER BİLE SAVUNDUKLARINI UYGULAMAKTA ZORLANIYOR.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş