Daha fazla içerik için

Mizah birçok farklı ülkeden, kültürden ve geçmişten insanın çalıştığı alan, eğitim seviyesi veya pozisyonu fark etmeksizin hem iş hem özel hayatında bilinçli veya bilinçsizce kullandığı önemli bir kaynak. Mizahın iş yerindeki kullanımına dair farklı bir perspektif sunmayı amaçlayarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmamızda sizlere, mizahın çok çeşitli hallerini beyaz perdeye, kitap sayfalarına ve televizyon ekranlarına taşıyan oyuncu, yönetmen, yapımcı, senarist, seslendirme sanatçısı ve yazar Gupse Özay’ın mizah yaklaşımını ve mizaha dair içgörülerini aktarmak istedik.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş