Daha fazla içerik için

Katherine Lam

Kaygıyı hayatımızın her alanında deneyimliyor ve çoğu zaman da farkında olmadan oldukça faydasını görüyoruz. Ancak kaygılarımızın dozu bazen esenliğimizi etkileyerek çalışma hayatında olumsuz deneyimler yaşamamıza neden olabiliyor ve bu durum içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Kaygıyı oluşturan ortamları ve kurumların bu konuda hangi aksiyonları alması gerektiğini incelemek üzere Koç Üniversitesi profesörlerinden Zeynep Aycan ve Mehmet Eskin’le bir söyleşi gerçekleştirdik. İşte bu söyleşiden öne çıkanlar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş