İş Arkadaşlarınızla Anlaşmazlıkları Nasıl Yönetmelisiniz?

Eylül 2022

Daha fazla içerik için

Kariyerimin başlarında insanların geçimsiz bulduğu bir yöneticiyle çalışmak durumunda kalmıştım. Bu kişiye Elise diyelim. İnsanlar beni onunla çalışmanın ne kadar zor olduğuyla ilgili uyarmış, bense durumla başa çıkabileceğimi düşünmüştüm. Herkesle iyi geçinen biri olmaktan gurur duyardım hep. Söylenen sözleri, yapılan tavırları üzerime alınmazdım. İnsanların olumlu yanlarına odaklanmak benim için kolaydı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş