Hayatımız İş: Fatoş Karahasan

Ağustos 2021

Daha fazla içerik için

Pazarlama iletişimi, marka yönetimi ve sürdürülebilirlik konularında Türkiye’nin önde gelen yönetim danışmanlarından Fatoş Karahasan, pandeminin başından bu yana öncü markaların liderleriyle bir araya gelerek deneyimli isimlere bu süreci nasıl yönettiklerini sordu. YouTube kanalında Faydalı Marka Öyküleri adını verdiği serisiyle şirketlerin çalışanları, müşterileri, toplum ve gezegen için yaptıklarını mercek altına alan Karahasan, dünyada ve Türkiye’de yapılmış araştırmaların sonuçlarını sayısız röportajdan edindiği içgörülerle harmanlayarak yeni kitabı Kırılma Noktası’nda bir araya getirdi. Kırılma Noktası, pandeminin iş dünyası, ekonomi ve pazarlama sektörü üzerindeki etkilerini çarpıcı bir biçimde gözler önüne seriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş