Hershey CEO’su ile Şekerleme Şirketini Bir Atıştırmalık Devine Dönüştürmek Üzerine…

Aralık 2022

Daha fazla içerik için

Hershey ismi 128 yıldan uzun süredir çikolata ile eş anlamlı. Folyoya sarılı ikonik Hershey’s Kisses’dan küçük parçalara bölünen büyük bar çikolatalara ve sütle de dondurmayla da çok iyi giden çikolata sosuna kadar tatlı ürünlerimiz nesillerdir keyifle tüketiliyor. On yıllardır çikolata ve başka tatlı ikramlıklar alanında (farklı markalar, tatlar, boyutlar, paketlemeler ve ürünler) inovasyonlar gerçekleştiriyor ve bunları dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. ABD’deki en büyük şekerleme şirketiyiz ve kârlılıkla büyüyen uluslararası bir işletmeyiz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş