Hayatımız İş: Tina Turner

Ocak 2021

Daha fazla içerik için

Tennessee'de büyüyen genç bir kız olan Anna Mae Bullock, ailesini eğlendirmek için şarkı söylemeyi ve film sahnelerini canlandırmayı severdi. 20 yaşına geldiğinde yeni bir ismi vardı ve yeni ortağı Ike ile müzik kariyeri filizleniyordu. Fakat perde arkasında Ike, onu taciz ediyordu. Sonunda, onunla yolları ayırma cesaretini buldu ve listelerde zirve yapmış ve dünyayı turlamış bir solo sanatçı olarak kariyerine devam etti. Şimdilerdeyse yaşamına İsviçre'de gözlerden uzak devam ediyor ve kısa süre önce Happiness Becomes You adında yeni bir kitap yayımladı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş