Guardian’ın Eski CEO’su ile Stratejik Planlamaya Yön Vermek için Değer Yargılarından Faydalanmak Üzerine

Şubat 2021

Daha fazla içerik için

Sandy Kasırgası Ekim 2012’de Orta Atlantik kıyısını vurduğunda ben New York Westchester’da evimdeydim. Yaşlı ağaçlarla çevrili eski bir evdi, bu yüzden de yağmur camlarımı dövmeye ve rüzgar duvarları sallamaya başlayınca ben de köpeğimle beraber holdeki orta masasının altına sığındım. Fakat kendimden çok New Jersey ve New York eyaletlerinde yaşayan ve Aşağı Manhattan’daki genel merkez binamıza her gün gidip gelen binlerce Guardian çalışanı için endişeleniyordum.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş