Yeni İş Modelleri Kurgulanırken Çalışan Talepleri Değişiyor

Aralık 2021

Daha fazla içerik için

Çalışma modellerinin ve çalışan beklentilerinin hızla değiştiği ve iş dünyasında farklı trendlerin bir arada yer aldığı bu dönemde, girişimler ve şirketler hem beklentileri karşılayacak hem de kendileri için en uygun olacak istikameti belirlemeye odaklanıyor. Bu noktada şirketlerin yeni yıla girerken birçok soruyu göz önünde bulundurmaları önem taşıyor: Doğru ekibi nasıl kurarım? Her gün ekibimin en motive haliyle başarıya katkıda bulunmasını nasıl sağlarım? Uzaktan ya da hibrit çalışma dünyasında ekibin bağlılığını, motivasyonunu ve enerjisini nasıl korurum? Ve tüm bunları yaparken, her gün daha rekabetçi hale gelen teknoloji pazarında, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerle nasıl rekabet ederim?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş