Geçmişte ve Günümüzde İnovasyon

Ekim 2014

Daha fazla içerik için

AMC’nin kişisel bilgisayarların doğuşuyla ilgili yeni dizisi Halt and Catch Fire’ın ikinci bölümünde ana karakter, işe yeni aldığı donanım mühendisi ve kodcuyu, karşılaşacakları engellere aldırış etmeksizin yeni bir tür PC üzerinde çalışmaya devam etmeleri yönünde teşvik ediyor. George Bernard Shaw’dan alıntı yaparak “Bunu yapabileceğimizi düşünmemin sebebi makul olmayan insanlar olmamamız” diyor ve ekliyor: “Gelişim ancak dünyayı bize uyacak şekilde değiştirmemize bağlı, tersi değil.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş