Doğa Koleji Genel Müdürü İle Sürdürülebilir Büyüme Üzerine

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Mühendislik mezunuyum. Ama üniversitede okurken de, üniversite sonrasında da hayatım matematik öğretmenliğiyle geçti. 10 yıl boyunca ders verdim. Bu işe eğitimcilik ruhuyla başladım. Fakat şu an farklı bir noktadayım. 2002 yılının başında kuruluşundan beri Doğa Koleji’ndeyim. Okulumuz kurumsallaşmaya, ciddi bir ekonomik değer ifade etmeye başlayınca işin işletmecilik tarafını üstlendim. Hikayenin en başına gelecek olursak; 2001 yılı kriz dönemiydi ve işletmeler gibi özel okullarda...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş