Tavsiye Alıp Verme Sanatı

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Ulla Puggaard

TAVSİYE İSTEMEK VE TAVSİYE vermek etkili liderlik ve karar alma süreçleri için vazgeçilmezdir. Buna rağmen yöneticiler bunu öğrenilebilecek ve geliştirilebilecek bir beceri olarak görmez. Tavsiye almanın bilgeliği pasifçe tüketmek olduğu düşünülür. Tavsiye vermek de uzmanlaşılacak bir yetkinlik olmak yerine “iyi karar verebilme” meselesi olarak değerlendirilir. Bu alışveriş başarıyla gerçekleştirilirse masanın iki tarafındaki insanlar da fayda sağlarlar...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş