Dijital Düşünce Yapısı Nasıl Geliştirilir?

Mayıs 2022

Daha fazla içerik için

THIERRY BRETON, 2008 yılında Fransız BT hizmetleri şirketi Atos’un CEO koltuğuna oturduğunda, büyük çaplı ve ivedi bir dijital dönüşümün gerektiğini biliyordu. Büyük Durgunluk sırasında şirketin yıllık gelirleri neredeyse yüzde 6’lık bir artış göstermişti ancak Atos rakipleri kadar hızlı büyüme kaydedemiyordu. Silo ve fonksiyonel grupların varlığından mustarip olan şirketin global kaynaklara sınırlı oranda erişimi vardı ve organizasyon çapında daha fazla inovasyona ihtiyaç duyuluyordu. Dijital dönüşüm şirketin önündeki tek seçenekti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş