Satış Değil, İşbirliği Yapın: Kalıcı Müşteri İlişkileri Geliştirmenin Sırrı

Mayıs 2022

Daha fazla içerik için

Lüks kablosuz ses sistemleri üreticisi Sonos, 2007 senesinde ürünlerini ABD’nin dört bir yanındaki 600’ü aşkın perakende satış noktasında sunmak için Best Buy ile bir anlaşma imzaladı. Planlanan, Best Buy mağazalarında canlı, interaktif ve çok bölgeli tanıtımlarla dikkatleri Sonos’un üzerine çekmekti. Bunun karşılığında Best Buy, türünün en iyisi kabul edilen yeni ses sistemlerine erişim sağlamış olacaktı. Anlaşma her iki şirket için de bir zaferdi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş