Daha fazla içerik için

John W. Tomac

Kurumlar tek bir amaca hizmet eden finansal kazanım arayışlarını azaltmak ve çalışanlar, müşteriler, topluluklar ve çevre üzerindeki etkilerini artırmaya önem vermek gibi konularda değişime zorlanıyor. Kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir ucundan tutmak bugün artık yeterli değil. Üstelik baskı farklı yönlerden geliyor: Gittikçe yükselen ve tahammül edilemez boyuta gelen eşitsizlik, iklim değişikliğinin yıkıcı olduğunu gösteren kanıtlar ve yatırımcıların, kısa dönem kârlılıklar ile uzun vadede sürdürülebilir olmanın zaman zaman çelişki yarattığının farkına varması. Bu sebeplerden dolayı her geçen gün daha fazla lider hem finansal hem de sosyal hedefleri sahiplenmenin önemini kavramış durumda

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş