Çalışanlarınızdan Kurtulmak Yerine Onları Yüceltin

Ekim 2021

Daha fazla içerik için

Covid-19 salgınının yol açtığı travmatik kopukluk ailelerimizle, dostlarımızla, iş arkadaşlarımızla ve hatta kendimizle yepyeni bağlar kurabilme fırsatı doğuruyor. Şirketler için de zaman, çalışanlarının müşteri hizmetlerinde oynadıkları rolü yeniden düşünme anı. Pandemiden de önce teknolojik gelişmeler, şirketlerin müşterileriyle olan etkileşimlerini otomatikleştirebilmelerine olanak sağlıyordu. Bu da yöneticilerin içgüdüsel bir tavırla bazı pozisyonlardan kurtulmanın yollarını arayacakları anlamına geliyor. Gerçekten de, yaşadığımız son büyük kriz (2008 resesyonu) sonrasında şirketler, hayatlarını daha az çalışanla sürdürebileceklerini fark etmişler ve ekonomistlerin tabiriyle bir “işsiz canlanma” yaşanmıştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş