Tedarik Zincirinizi Modernleştirmenin Basit Bir Yolu

Ekim 2021

Daha fazla içerik için

Bernhard Lang

Birçok yönetici, büyük bir şirketin tedarik zincirini dijitalleştirmenin onlarca milyon dolara mal olacağını düşünür. Bu düşüncenin temelinde, sözü geçen kapsamlı dönüşümün üç ila beş yıl süreceği ve bulut teknolojisine muazzam yatırımlar yapılmasını, tesislerdeki tüm ürün kutularına RFID etiketleri ve okuyucuları entegre edilmesini, 3B yazıcı ve robotik teknolojilerinin kullanıma alınmasını ve atölyelerin performansını ve durumunu izlemek için yeni aletler ve makineler kullanılmasını gerektireceği yatar. Yöneticilere göre, hizmet alanları arasındaki duvarları yıkarak rekabet avantajı sağlayacak entegre bir tedarik zinciri oluşturmak için bunlar kesinlikle gereklidir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş