Güç Kültüründen Güçlendirme Kültürüne Geçiş

Ekim 2021

Daha fazla içerik için

Yaptığı araştırmalarda kültürün liderlik, insan kaynakları yönetimi ve iş-hayat dengesi üzerindeki etkilerine odaklanan Zeynep Aycan, son 10 yıldır organizasyonlarda güçlendirme kültürünün geliştirilmesi üzerine kapsamlı çalışmalar yürütüyor. Koç Üniversitesi’nde iş ve örgüt psikolojisi alanında profesör olarak görev yapan, aynı zamanda üniversitenin Liderlik Laboratuvarı’nın kurucusu olan Aycan’ın araştırmaları, Koç Holding Yönetim ve Strateji Kürsüsü tarafından da destekleniyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş