Çalışanlar İstedikleri Esnek Seçenekleri Elde Edemiyor

Kasım 2023

Daha fazla içerik için

Üretimden eğitime kadar çeşitli sektörlerde tamamen iş yerinde çalışan 5 bin 700’den fazla Amerikalı çalışanla yapılan 2022 Gallup araştırması, en sık sunulan rahat kıyafet yönetmeliği ve günün belirli saatlerinde çalışma gibi esnek seçeneklerden bazılarının insanların en çok değer verdiği imkanlar olmadığını gösteriyor. Ayrıca araştırma, çalışanların daha fazla ücretli izin, dört günlük çalışma ve uzaktan çalışma imkanına sahip olmak için işverenini değiştirmediğini de aktarıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş