Adobe CEO’su ile İnovasyon Konusunda Büyük Oynamak Üzerine

Kasım 2023

Daha fazla içerik için

Adobe'nin kurucuları Chuck Geschke ve merhum John Warnock 2007’de beni şirketin kurul odasına çağırıp CEO’luk rolünü teklif ettiklerinde, muazzam bir minnet hissetmiş ve dehşete düşmüştüm. Böylesi etkili bir organizasyona (PostScript ile masaüstü yayımcılığın doğuşundan PDF ile dijital dokümanlara ve Photoshop ile görüntülemeye kadar) liderlik teklifi, insanın hayatının fırsatıydı. Adobe inovasyon konusunda bir ilham kaynağıydı; ilk yılından itibaren kâr ediyordu ve o yılın ilerleyen zamanlarında 3,16 milyar dolar gelir açıklamaya hazırlanıyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş