Çalışan Deneyimi Girişimleri Neden Yetersiz Kalıyor?

Temmuz 2020

Daha fazla içerik için

Tim Bower

Şirketler durgunluk dönemlerinde bile insanların şirketleri hakkında ne düşündüklerine dikkat etmelidir. Ekonomik büyüme ve tarihsel anlamda düşük işsizlik oranlarının yaşandığı bir on yılın ardından organizasyonlar kendilerini farklı bir dünyanın içinde buldu. Ancak şirketler işleri daraltmak zorunda kalıp masrafları önemli ölçüde azaltmaya çalışırken bile zeki yöneticiler gözlerini ufka odaklamalıdır: Durgunluk er ya da geç son bulacak ve içinde bulunduğumuz bu durgunluk son bulduğunda birçok sektörden şirket, potansiyeli yüksek insanları mutlu tutmanın bir öncelik olduğu bir atmosfere dönecek.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş