Adil Olmadığını Düşündüğünüz O Değerlendirmeden Fırsatlar Elde Edin

Eylül 2020

Daha fazla içerik için

Gezisinden memnun kalmayan bir ziyaretçinin Büyük Kanyon Ulusal Parkı’na “Daha çok ‘Orta Ölçekli Kanyon’” demesi gibi tüketiciler, şirketlere karşı yersiz olduğu açık olan ağır eleştirilerde bulunduğunda marka yöneticileri değerlendirmeleri kaldırtmaya, değerlendirmeyi yapan kişiyi alenen aşağılamaya ve hatta dava etmeye çalışabilir. Bir dizi yeni çalışma farklı bir yol izleyerek şirketlerin bu tür sözlü saldırıları avantajlarına çevirebileceğini ortaya koyuyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: SATIŞ VE PAZARLAMA
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş