Daha fazla içerik için

Northwestern University’den Emily Ho ve iki araştırmacı arkadaşı, 2 bin 300’den fazla anket katılımcısına kendileri için faydalı olabilecek çeşitli bilgiler öğrenmek isteyip istemeyeceklerini sordu. Bu bilgilerin içinde görevdeşleriyle karşılaştırıldığında emeklilik hesaplarının nasıl göründüğü, dinleyicilerin yakın bir zamanda dinledikleri bir konuşma hakkındaki düşünceleri ve iş arkadaşlarının güçlü ve zayıf yanlarını nasıl değerlendirdikleri gibi konular yer alıyordu. Araştırmacılar, yanıt verenlerin ortalama yüzde 32’sinin öğrenmemeyi tercih ettiğini gördü. Sonuç:

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: PSİKOLOJİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş