Yıkıcı İnovasyon Adayları

Kasım 2023

Daha fazla içerik için

Danışmanlık firması AlixPartners’ın 3 binden fazla yöneticinin katılımıyla gerçekleştirdiği 2022 yılı küresel araştırmasına göre, yıllık gelirleri 100 milyon ila 500 milyon dolar arasında olan orta ölçekli şirketlerdeki liderlerin yıkıcı inovasyon söz konusu olduğunda kendilerini bu alanda bir itici güç olmak yerine kurban olarak gördüklerini ortaya koydu. Bir yandan da aynı araştırma bu firmaların yıkıcı inovasyon yapmak için gayet iyi konumda olduklarını gösteriyor. Zira bu şirketlerin büyük kurumsal şirketlere göre çevik yönetici ekiplere ve uyum sağlayabilen çalışanlara sahip olma olasılıkları daha fazla.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş